O našej receptúre

Pozývame Vás vyskúšať našu výnimočnú receptúru lakov na nechty. Vytvárame vysoko kvalitné, módne odtiene lakov na nechty pre všetky príležitosti s čistejším zložením a jedinečné laky na nechty so špeciálnymi efektmi za prijateľnú cenu. Nižšie sa dozviete, prečo si zamilujete naše laky na nechty.

colour lover cosmetics

10-free receptúra

Naše laky na nechty sú formulované bez 10 najbežnejších, ale škodlivých, chemikálií používaných v lakoch na nechty - toluén, formaldehyd, formaldehydová živica, gáfor, xylén, trifenylfosfát, etyl tosylamid, dibutylftalát (DBP), parabény a výrobky zo zvierat. Prečítajte si naše blogové príspevky venované tejto téme, kde podrobne vysvetľujeme riziká týchto chemikálií.

colour lover cosmetics


Vhodné pre vegánov

V lakoch na nechty sa mnoho rokov bežne používali vedľajšie živočíšne produkty. Pomerne bežné použitie je napríklad v metalických a trblietavých odtieňoch. Na štítkoch prísad si pozrite slová „pearls“ alebo „guanine“, rybie šupiny, ktoré sa v lakoch na nechty používajú na vytvorenie trblietavého efektu. Sme hrdí na to, že môžeme povedať, že naše trblietavé odtiene sú vyrobené z minerálu Sľuda a nepoužívame žiadne prísady zo živočíšnych zdrojov, vďaka čomu sú naše laky na nechty bez vedľajších živočíšnych produktov.

Netestované na zvieratách

Milujeme všetky zvieratá a ubližovať im v mene krásy nie je na našom morálnom kompase, preto netestujeme naše výrobky ani jednotlivé používané prísady na zvieratách.

Ručne robené

Každá jedna fľaštička našich lakov na nechty je zmiešaná a plnená ručne s láskou a starostlivosťou o našich zákazníkov.

Vysoká pigmentácia

Naše laky na nechty sú plné pigmentu, pretože viac krytia = menej vrstiev = menej času, ktorý potrebujete na úpravu nechtov.

Dlhotrvajúce a odolné voči oderom

Bez ohľadu na to, či je Váš životný štýl uponáhľaný alebo si len chcete užívať svoju najnovšiu manikúru tak dlho, ako je to možné, náš lak na nechty ponúka výnimočnú životnosť. Vaša ďalšia manikúra Vám vydrží až 7 dní so žiadnym alebo len minimálnym opotrebovaním.

colour lover cosmetics

Rýchlo schnúce

Už nemusíte dlho sedieť a čakať, kým vám lak uschne. Nášmu laku na nechty trvá asi 60 až 90 sekúnd, kým je na dotyk suchý, v závislosti od hrúbky jednotlivých vrstiev.

colour lover cosmetics

Vzdelávanie

Vycibriť si zručnosť v oblasti lakovania nechtov môže byť náročné, ak práve začínate. Preto v našich blogových príspevkoch a príspevkoch na sociálnych sieťach ponúkame veľa tipov a trikov, aby bola Vaša cesta čo najľahšia.

Hrubší zaoblený štetček

Výnimočný lak na nechty potrebuje aj výnimočný aplikátor, preto sme sa rozhodli pre hrubší syntetický štetček so zaoblenou špičkou. Tento štetček sa môže roztiathnuť a pokryť tak väčšinu plochy nechtov jedným ťahom, zatiaľ čo zaoblená špička vám pomôže s čistou aplikáciou okolo nechtovej kožičky.

colour lover cosmetics

Vyrobené na Slovensku

Všetky naše laky na nechty si navrhujeme, vytvárame a vyrábame sami na Slovensku.

Neberte nás iba za slovo, vyskúšajte ich a sami uvidíte, o čo prichádzate.

Neviete si vybrať? 

Spravte si náš test a objavte, ktoré odtiene sa hodia k Vašej osobnosti.