Náš príbeh

Ako vzniklo Colour Lover Cosmetics a čo ma motivovalo k tvorbe vlastnej značky?
 
Lakovanie nechtov ma fascinovalo už v detskom veku. Spomínam si ako som pozorovala moju mamu keď si nanášala lak na svoje nechty, a samozrejme som to chcela po nej opakovať. Nanešťastie, až do strednej školy som mala lak na nechty zakázaný. Tajne som však obdivovala jej maličkú zbierku a dlhé chvíle som tajne skúmala malé fľaštičky naplnené všakovakými farbami, ktoré sa rôzne trblietali a bola som úplne očarená.
 
Neskôr počas vysokej školy som mala konečne možnosť neobmedzene objavovať svet kozmetiky. Medzi moje prvé úlovky samozrejme patrili laky na nechty a počas rokov ich zbierka rástla raketovým tempom. Po niekoľkých rokoch a niekoľkých stovkách lakov na nechty som si počas jedného výletu do drogérie sklamane uvedomila, že som nenašla žiaden nový, ktorý by ma zaujal alebo ktorý by som už nevlastnila.
 
V tom čase som sa veľmi čudovala, prečo je v našich drogériách ponuka taká nudná a jednoliata. Až mi jedného dňa napadlo, že si založím vlastnú značku lakov na nechty a sama vyrobím zaujímavé odtiene, ktoré u nás chýbajú. Verím, že Vás nadchnú a inšpirujú rovnako ako mňa.
 
Vaša Barbora.