colour lover cosmetics

Kolekcia Art of femininity – čo sme pre Vás pripravili?

20 apríla, 2021 0 Od CLC SK

Naša kolekcia pre jar 2021 bola vytvorená s myyšlienkou na všetky dievčatá a ženy. Zamýšľali sme ju zverejniť na Medzinárodný deň žien ako oslavu toho, aké magické stvorenia my všetky sme. Už od prvej myšlienky na tému tejto kolekcie nám bolo zjavné, že ústrednou farbou musí byť ružová. Následne sme každý odtieň pomenovali po krásnych typický ženských vlastnostiach, ktoré robia svet lepším a krajším pre nás všetkých. 

Prvým odtieňom tejto kolekcie je Caring. Táto jemná pastelová ružová je proste perfektná na jar. Caring má kremovú konzistenciu s bohatým krytím, čo ju robí perfektným každodenným módnym doplnkom ako aj skvelý podklad pre nail art. 

colour lover cosmetics
colour lover cosmetics

Ak zbožňujete červené nechty, ale krémové odtiene ako náš Timeless red sú pre Vás nudné, vyskúšajte náš nový lak na nechty v odtieni Creative. Táto jahodová červená Vám ponúka okrem bohatého krytia aj Vašu osobnú dúhu v priamom alebo slnečnom svetle, ktorú vytvárajú holografické trblietky. Nechajte svoje nechty inšpirovať Vás a buďte kreatívne.

Intuitive je náš fialový odtieň tejto kolekcie. Táto jemná pastelová fialová proste kričí slovo jar a je dokonalá na každodenné nosenie. Tak ako všetky naše krémové odtiene, aj tento má bohaté krytie a zaschne za pár minút. 

colour lover cosmetics
colour lover cosmetics

Ak hľadáte jedinečné odtiene lakov na nechty, Radiant je jednoznačne Vaša voľba. Táto jemná pastelová ružová ponúka tak veľa – zlatý lesk a bodkovaný efekt vytvorený holografickými trblietkami, ktoré navyše vytvárajú aj jemnú dúhu v priamom alebo slnečnom svetle, pritom ale nie je prehnaná. Ak hľadáte každodenný holografický lak na nechty, toto je on.

Ak pastelové farby nie sú pre Vás a preferujete výraznejšie odtiene, vyskúšajte lak na nechty v odtieni Romantic. Táto žiarivá krémová ružová má bohaté krytie, a ak radi aplikujete silnejšie vrstvy, možno si vystačíte aj s jednou. 

colour lover cosmetics
colour lover cosmetics

Sensual je žiarivá ružová s modrým duochrómovým odleskom a táto farebná kombinácia je nebeská. V tomto odtieni je niečo, čo nám pripomína Barbie, ale nevieme na to prísť. Vidíte to tiež?

Ktorý z týchto odtieňov je Vás najobľúbenejší? Nemusíte si vôbec vybrať len jeden, vyberte si všetky a využite našu skvelú ponuku. Ukážte nám ako ich nosíte najradšej, tak že nás označíte na sociálnych sieťach, na Vaše fotky sa pozeráme najradšej.

Prajeme Vám príjemné lakovanie.