colour lover cosmetics

Kolekcia Staples – čo sme pre Vás pripravili?

15 decembra, 2020 0 Od CLC SK

Určite ste zaznamenali našu najnovšiu kolekciu lakov na nechty, ktorú sme nazvali Staples. Tento rok sme sa rozhodli v rámci zimnej kolekcie rozšíriť naše portfólio o šesť nových odtieňov vo farbách, ktoré tvoria podľa nášho názoru základ každej kolekcie.

Nie je farba, ktorá je ženskejšia, rafinovanejšia a nadčasovejšia než žiarivá červená. Odtieň Timeless red je presne ten, ktorý nesmie žiadnej z nás chýbať. Cíťte sa ako Marilyn Monroe hoci aj každý deň. 

colour lover cosmetics
colour lover cosmetics

Biela je farbou nevinnosti, preto určite zaujme budúce nevesty a fantasticky bude vyzerať v lete v kontraste s opálenou pokožkou. Pri tej našej v odtieni Snow white sme dbali na perfektné krytie a v kombinácii s rýchlym zaschnutím bude určite obľúbená aj u všetkých nail artistov.

Pripomeňte si časy kráľovien a hradov s odtieňom kráľovsky modrej Royal blue. Modrá bola odjakživa farbou šľachty, a týmto odtieňom laku na nechty by nepohrdla žiadna kráľovná.

 

colour lover cosmetics
colour lover cosmetics

Naša najobľúbenejšia farba je fialová a v tejto kolekcii je zastúpená v purpurovom odtieni Mighty magenta. Tento lak na nechty je pre odvážne z nás, ktoré vedia oceniť trocha extravagantnosti.

Burgundy red je tmavší odtieň červenej od Timeless red, ale nemenej elegantný. Táto farba má hĺbku a pôsobí veľmi zvodne – dajte si ju na rande alebo počas celej jesene.

colour lover cosmetics
colour lover cosmetics

V neposlednom rade Vám ponúkame najklasickejší odtieň zo všetkých – čiernu. Elegantná a drzá zároveň, pritom vyžaruje teplo. Buďte tajomná alebo objavte svoju vnútornú rockerku s odtieňom Pitch black.

Všetky odtiene lakov na nechty v našej novej kolekcii Staples sú vhodné na mnohé príležitosti, pretože sú elegantné aj odvážne. Noste ich samotné alebo sa pohrajte s kombináciami, či jednoduchými dizajnami, ktoré s nimi o to viac vyniknú. Ukážte nám ako ich nosíte najradšej, tak že nás označíte na sociálnych sieťach, na Vaše fotky sa pozeráme najradšej.

 

Prajeme Vám príjemné lakovanie.